Az Édes hazám Magyarország hon és népismereti és földrajzi vetélkedő eredményei a következők:
I. helyezett csapatok-Lujza barátnéi és Sóvirágok- Kertvárosi katolikus Általános Iskola

II: helyezett: Csutkababák-Kertvárosi katolikus Általános Iskola és
Vásári menyecskék- Németh László Gimnázium és Általános Iskola

III: helyezett: Kiskunsági táncosok-Szent Erzsébet katolikus Általános Iskola és Óvoda Szentes

IV. hely:Tor kostoló Szent István Katolikus Általános Iskola Kétsoprony

V. hely:Tiszántúliak Liszt Ferenc Ének Zenei Általános Iskola

Külön értékelte a zsűri a tehetséges bemutatókat az értékkatalógusokat és a kenyérkészítés ötletes bemutatóit, valamint a nagyon színvonalas előadásokat.
A verseny nagyon jó hangulatban zajlott.

A rajzpályázat pontos eredményei:

1-2. osztály:
1. Wolf Milán 1.o.
Kertvárosi Katolikus Általános Iskola
Felkészítő: Sós Csabáné
2. Zoltai Csanád 1.o.
Kertvárosi Katolikus Általános Iskola
Felkészítő: Sós Csabáné
3.Ferenczy Viktor 2.o.
Péczeli Attila Alapfokú Művészetoktatási Intézmény
Felkészítő: Radicsné Nagy Andrea
Különdíj: Kosztolányi Dóra 2.o.
Kertvárosi Katolikus Általános Iskola
Felkészítő: Sós Csabáné

3-4. osztály
1. Balázs Boglárka 4.o.
Kertvárosi Katolikus Általános Iskola
Felkészítő: Sós Csabáné
2. Kovács Brigitta 4.o.
Kertvárosi Katolikus Általános Iskola
Felkészítő: Sós Csabáné
3. Halasi Vanda 4.o.
Kertvárosi Katolikus Általános Iskola
Felkészítő: Sós Csabáné
Különdíj: Bubbla Bettina 3.o.
Németh László Gimnázium és Általános Iskola
Felkészítő: Szántóné Szilágyi Ágnes

5-6.osztály
1. Csányi Regina 5.o.
Szent Erzsébet Katolikus Óvoda és Általános Iskola
Felkészítő:
1.Garas Dorina 5.o.
Kertvárosi Katolikus Általános Iskola
Felkészítő: Sós Csabáné
2. Zsombori Csilla 6.o.
Németh László Gimnázium és Általános Iskola
Felkészítő: Kádár Józsefné
2. Török Balázs 5.o.
Németh László Gimnázium és Általános Iskola
Felkészítő: Kádár Józsefné
3. Kovács Diána 5.o.
Péczeli Attila Alapfokú Művészetoktatási Intézmény
Felkészítő: Radicsné Nagy Andrea
3. Gere Balázs 6.o.
Németh László Gimnázium és Általános Iskola
Felkészítő: Kádár Józsefné
Különdíj:Igaz Péter 5.o.
Szent Erzsébet Katolikus Óvoda és Általános Iskola
Felkészítő:
Különdíj: Varga Zsófia 6.o.
Liszt Ferenc Ének-zenei Általános Iskola
Felkészítő: Kakuk Tünde
7-8. osztály
1. Barta Fanni 8.o.
Németh László Gimnázium és Általános Iskola
Felkészítő: Lévai Anikó
1.Fekete Zsófia 8.o.
Németh László Gimnázium és Általános Iskola
Felkészítő: Lévai Anikó
Különdíj: Szűcs Adrienn 7.o.
Liszt Ferenc Ének-zenei Általános Iskola
Felkészítő: Kakuk Tünde
Különdíj: Szabó Gábor 8.o.
Németh László Gimnázium és Általános Iskola
Felkészítő: Lévai Anikó

Forrás: Csonkáné Hézső Magdolna igazgatóhelyettes- Kertvárosi Katolikus Általános Iskola

Megosztom!
|